Na Leštince v červenci

Víkend na Leštince začal v pátek třináctého a končil v nedělních odpoledních hodinách. Příjezd, ubytování, pozdravení Ivany, postavení stanu a večerní občerstvování, to bylo to, na co jsme se všichni těšili.

Vzhledem k nedostatečné viditelnosti sešlo z nočního ponoru v daný pátek :). Asi se nikdo neodvážil. V sobotu ráno dorazil zbytek party, rozbalili ležení a šlo se do gumy. Pavel trénoval 3 kurzanty a vskutku jim to šlo parádně. Pokročilejší frekventatni se vydali na průzkum kesonu, kostlivce, což jsou místa celkem hluboko a pak kroužením po stěnách lomu pomalu nahoru. Po cestě raci, počkal na nás i jeseter. Na molu asi v 6m jsme laškovali s candátem, který nám dával vyloženě najevo, že je tam doma. Ty divný chlapci v oblecích, vypouštějící bubliny, se mu očividně nelíbili. Neútočil, byl celkem v pohodě. Pohled z 20 cm z očí do očí vodnímu tvorovi velikostí přes metr budí celkem respekt. Našeho kamaráda jsme navštívili ještě 3x.

Večerní zábava a grilování, probírání toho co budeme dělat příště a trocha alkoholu, která nás na neděli nevyřadila, se móc vyvedlo. Venkovní kapela na louce hrála až do rána. A když šla spát, tak hrála až do svítání, tedy spíše, až do doby, než se jim chtělo čůrat.

Nedělní potápění bylo v duchu bezpečnosti a odpočinku. Tedy, žádné velké výkony. Dorazil i Tomík, takže o zábavu pod vodou bylo postaráno. Díky Tome ! :). Nafoukali jsme, zabalili stany, uklidili, rozloučili se a jeli domů. Já osobně jsem byl celkem dost unaven. Ale stálo to za to :).

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.