Bali – přesunuto na 12. – 28. říjen 2022

PŘESUNUTO NA 12. – 28. říjen 2022

Užijte si příjemnou dovolenou a bydlete v „rodinném“ resortu. Resort se nachází hned vedle potápěčského centra a nabízí kvalitní a pohodlné ubytování v bungalovech s výhledem na moře. Nezáleží na tom, zda jste potápěč nebo ne, ať cestujete sólo, jako parta přátel nebo rodina s dětmi, tento resort nabízí krásné ubytování, stravování a relax s přátelskou a rodinnou atmosférou pro všechny.

Cena letenky cca 22000,- Kč

Tam:
12. 10. 2022 z Prahy do Istanbulu – 19:15 – 22:55 hodin
13. 10. 2022 z Istanbulu do Denpasaru – 02:10 – 19:30 hodin

Zpět:
27. 10. 2022 z Denpasaru do Istanbulu – 21:00 – 04:45 hodin 
28. 10. 2022 z Istanbulu do Prahy – 06:55 – 08:30 hodin

Cena zájezdu:

47500,- Kč (nepotápěč 33500,- Kč) bungalov De Luxe

41800,- Kč (nepotápěč 27500,- Kč) bungalov Standard

Cena zahrnuje:

transfer z/na letiště,
ubytování v bungalovech De luxe nebo Standard
polopenze,
potápění (7 potápěčských dnů á 2 ponory + možnost 2 ponorů u resortu v potápěčských dnech), 2 výlety (vodopády Jagaraga + Buddha, Lempuyang + Tirtagangga)

Potápěčský den zahrnuje:

2 ranní ponory s průvodcem,
2 ponory na domácím reefu v buddy teamu (vrak, reef),
odvoz/dovoz na místa ponoru.

Potápěčský program:

7 lokalit – výběr z TOP lokalit, možnost dokoupení dalších ponorů na místě (i nočních).

Nezapomeňte:

potápěčskou licenci s logbookem,
dekompresní bójku,
třmen,
svítilnu,
potápěčskou výstroj,
potápěčský oblek 3 – 5mm (předpokládaná teplota vody je 27-29 stupňů),
tenké potápěčské rukavice,
počítač – povinný.

Vydejte se s námi poznat stovky let nedotčený podmořský svět, který nabízí bohatou sbírku velkých i malých ryb, korálů a jiných živočichů, kteří se nenacházejí jinde na světě. Jsme si jisti, že zažijete nezapomenutelné okamžiky při potápění na všech námi nabízených potápěčských lokalitách. Zavedeme vás na vraky, stěny, mělké a hluboké útesy a jeskyně. Vyberete si mezi ponory ze břehu i z lodě, zažijete proudové potápění. A pokud se zrovna nebudete chtít potápět, můžete vyrazit kolem malebných rýžových políček a navštívit městečka s uměleckými dílnami, chrámové slavnosti, hinduistické chrámy, opičí les, případně vyrazit na vrchol sopky.

Bali – klenot indonéských ostrovů, který je uváděn mezi deset nejkrásnějších ostrovů světa, leží ve středu Indonésie mezi ostrovy Jáva a Lombok. Ostrov nedosahuje ani 150 km z jednoho konce na druhý a přesto se těší zdaleka největšímu zájmu turistů přijíždějících do Indonésie. Tento malý ostrůvek s pěti miliony obyvatel tvoří z 95% mírumilovní a pohostinní hinduisté. Tím Bali zůstává jediným hinduistickým ostrovem Indonésie. Bohatý náboženský život tady zasahuje do každodenního života lidí a náboženské slavnosti, které se po celém ostrově konají mnohokrát do roka, jsou většinou přístupné i zvídavým turistům.

Ubytování

Ubytováni budeme v bungalovech typu De Luxe nebo Standard v potápěčském resortu. 6 bungalovů De Luxe s tradiční travnatou střechou a výhledem na moře, volně umístěných v zahradě a háji kokosových palem. K vybavení bungalovů patří: klimatizace, ventilátor, stylový teakový nábytek, venkovní – z poloviny zastřešená koupelna s teplou vodou, minibar, trezor, wi-fi , terasa s výhledem na moře a vlastní lehátka se slunečníkem. Nebo v bungalovech typu Standard. 6 klimatizovaných, pohodlných, sousedících bungalovů s možností volby mezi manželskou nebo oddělenou postelí. Bungalovy jsou umístěny v zahradě cca 20 metrů od moře. Všechny mají přímý výhled na moře. 8 m bazén před bungalovy. Výběr ubytování je samozřejmě jen a jen na Vás.

Při vstupu do země se vyplňuje imigrační karta, jejíž první část je odebrána při vstupní pasové kontrole a druhá část při výstupu. Platnost Vašeho cestovního pasu musí být minimálně 6 měsíců po návratu do ČR!

Výlety:

Návštěva chrámu PURA LEMPUYANG & Císařského vodního paláce TIRTAGANGA
Jedním ze směrových a ochranných chrámů Bali je majestátní bílý chrám Pura Lempuyang, který chrání ostrov z východu. Čeká nás zde jedna z nejkrásnějších vyhlídek na celém Bali. Při slavnostech se setkáváme s průvody slavnostně oblečených Balijců, kteří vystupují po dlouhém schodišti až na vrchol kopce. Schody vedou hustým tropickým pralesem zdobeným stromovými kapradinami a palmami. Potkáte zde opice a různé druhy ptáků. Výstup lesem na vrchol Vám zabere cca 2 hod. Pohled na sopku Gunung Agung a minimum turistů opravdu stojí za návštěvu.

Císařský vodní palác Tirtaganga /Svatý pramen/ byl postaven pro krále Karangasemu a my k němu dojedeme busem za cca půl hodinky. Cesta i chrám jsou uprostřed fotogenických rýžových políček. V komplexu paláce s vodními nádržemi, vodopády a bazény najdeme příjemnou restauraci. Není problém vykoupat se zde v bazénech, které dříve patřili jen králi. Jedná se o velmi klidné a vlídné místo vzdálené cca 45 minut jízdy busem od resort Relax Bali.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..