Bazar potápěčské výstroje

V této rubrice budeme pravidelně uvádět položky, které již v naší škole nepotřebujeme, nebo jsme se je rozhodli nahradit novějšími.
Všechny potápěčské „cajky“, které zde najdete jsou plně funkční, po servisních úkonech, takže zkontrolované. A HLAVNĚ za velmi rozumnou cenu pro začínajícího potápěče.

1x SUUNTO D6i, potápěčský náramkový počítač, který disponuje novým 3D kompasem s kompenzací sklonu a bezdrátovou integrací vzduchu se jedná o nezbytný nástroj v případech, kdy ostatní spoléhají na vaše potápěčské dovednosti. Suunto D6i má 5 potápěčských módů. Mód Air je určen pro ponory se standardním vzduchem, mód Nitrox pro využití jedné nebo dvou směsí nitroxu a mód Gauge co by hloubkoměr s časomírou. Suunto D6i vám také nabízí speciální mód Free velmi vhodný pro freedivery. Suunto D6i je nejen nabitý funkcemi pro vaše ponory, ale i stylový společník pro váš čas strávený v kanceláři. Profesionální potápěči tomuto počítači důvěřují a nosí jej i do společnosti, protože na zápěstí dobře vypadá. Počítač je i s prodlužovacím řemínkem k suchému obleku a s ocelovým tahem.

Cena: 8000,- Kč

1x SUUNTO STINGER, potápěčský náramkový počítač, disponující módem Air, Nitrox a Free. Vhodný pro začínající potápěče. Velice zachovalý.

Cena: 5500,- Kč