Dárkové certifikáty

Dárkový certifikát na zkušební ponor

Certifikát na zkušební ponor s potápěčským přístrojem v bazénu. Nevíte jak udělat svým nejbližším, přátelům a kamarádům radost při různých příležitostech, jako dárek k jmeninám, narozeninám či nejrůznějším životním jubileím. Darujte certifikát na zkušební ponor. Vámi obdarovanému člověku se bude věnovat zkušený instruktor, který vše trpělivě vysvětlí a předvede.

Dárkový certifikát na kurz potápění OWD

Certifikát na kurz potápění OWD. Nevíte jak udělat svým nejbližším, přátelům a kamarádům radost při různých příležitostech, jako dárek k jmeninám, narozeninám či nejrůznějším životním jubileím. Darujte certifikát na kurz potápění OWD – potápěč na otevřené vodě. Věnovat se Vašim blízkým bude zkušený instruktor, který je provede všemi úskalími, vše pečlivě vysvětlí a bude se věnovat individuálně každému.

 

Dárkový certifikát na kurz AOWD

Certifikát na kurz potápění AOWD. Nevíte, jak udělat svým nejbližší, přátelům a kamarádům radost při různých příležitostech, jako dárek k jmeninám, narozeninám či nejrůznějším životním jubileím. Darujte certifikát na kurz potápění AOWD – pokročilý potápěč na volné vodě. Věnovat se Vašim blízkým bude zkušený instruktor, který je provede všemi úskalími, vše pečlivě vysvětlí a bude se věnovat individuálně každému.